Kniha Paranorma! Art od Selfish Platinum zdarma ke stažení!

Najdete ji na webu ctenizdarma.cz v sekci "Knihy". K dispozici jsou formáty PDF, epub a mobi.
Sledujte mě na DeviantArt.

Lil Wayne končí???

9. september 2016 at 14:04 | Selfish Platinum |  Selfish Platinum doporučuje
Je to teprve pár dní, co Lil Wayne napsal tweet, ve kterém naznačuje, že možná skončí kariéru. Překvapení? Ani ne... Lil Wayne už o odchodu do rapperského důchodu uvažoval dlouho, a už několik let o tom veřejně mluví. I přesto ale jeho fanouškům připadá jeho poslední rozhodnutí možná unáhlené, a doufají, že bude rapper v kariéře ještě pokračovat.

Jedním z hlavních důvodu, proč se Lil Wayne takto rozhodl, je jeho vleklý spor s Birdmanem, se kterým Lil Wayne spolupracoval už od mládí, a který mu pomohl při vzestupu. Po dlouhých letech vzájemné spolupráce se však již jejich cesty rozešly. Je škoda, že následné spory obou umělců dovedly Wayna až k možnému ukončené kariéry, ale i přes to všechno je možné, že ještě Lil Wayne své rozhodnutí změní...

Co si o Lil Waynově odchodu do důchodu myslím já? Samozřejmě, že je mi trochu líto, že už od Lil Wayna možná neuslyšíme nic nového. Na druhou stranu mi připadá, že se jeho tvorba v průběhu celé jeho kariéry změnila k horšímu, a to z hlediska výskytu podprahových zpráv, a podobně. Některé songy jsou až příliš depresivní a mají velmi sporný obsah, což zavdává lidem důvod vymýšlet různé konspirační teorie o tom, proč vůbec vznikly.

Proto si myslím, že je lepší, aby Lil Wayne odešel z hudebního světa. Ale pouze ten Lil Wayne, který se žene na scestí, ale ne ten, kterého známe z dřívějších dob!
Kéž by šel vrátit čas...

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement