Kniha Paranorma! Art od Selfish Platinum zdarma ke stažení!

Najdete ji na webu ctenizdarma.cz v sekci "Knihy". K dispozici jsou formáty PDF, epub a mobi.
Sledujte mě na DeviantArt.

R. Kelly – I Wish (recenze)

7. march 2016 at 7:51 | Selfish Platinum |  Selfish Platinum doporučuje
Málokterý song mě opravdu chytí za srdce tak, jako tenhle...

Asi každý jednou v životě poznáme pocit ze ztráty někoho milovaného. Někoho, kdo odejde na věčné časy, a nám se stýská... Přesně na toto téma složil před šesti lety R. Kelly písničku, kterou bych hodnotil jako za jednu z nejpovedenějších vůbec.

R. Kelly v songu skloubil chytlavou melodii s hlubokými emocemi, které podbarvují text, a závěrečnou gradací, při které se mi až stahuje žaludek. Tenhle song zkrátka nikdy nezestárne.

"I know you're smiling down on me, sayin' everything's ok" (Vím, že se na mě shora usmíváš a říkáš, že všechno je v pořádku). Tahle věta se mi vybaví vždy, když jsem smutný, když se mi něco nedaří, když si s někým zrovna nerozumím, nebo prostě jenom prožívám těžkou chvíli. Protože i když nás to někdy stojí hodně sil, emocí a často i chuti do života, všechno vždycky nakonec dobře dopadne.

A já bych ještě ze světa sám odejít nechtěl. Aspoň ne, dokud bude R. Kelly vydávat písničky a dokud budete i vy ostatní cokoliv tvořit a věnovat se tomu, co vás baví. Rozhodně si tuhle R. Kellyho písničku pusťte a budu se těšit, pokud mě v komentářích upozorníte na nějakou vaši tvorbu, na něco, co děláte opravdu rádi.

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama