Kniha Paranorma! Art od Selfish Platinum zdarma ke stažení!

Najdete ji na webu ctenizdarma.cz v sekci "Knihy". K dispozici jsou formáty PDF, epub a mobi.
Sledujte mě na DeviantArt.

Baby E ft. Lil Wayne - Finessin Remix (recenze)

4. march 2016 at 1:00 | Selfish Platinum |  Selfish Platinum doporučuje
Teprve před pár dny jsem poprvé shlédl tento nový videoklip s Lil Waynem. A dojem? Trochu zvláštní...

Ani jsem si nemusel přečíst komentáře pod videem k tomu, abych odhadl, co si o něm lidé převážně myslí. Já jsem to totiž viděl stejně. Pseudonym Baby E mi trochu připomněl rappera B.G., a proto jsem čekal, že se na obrazovce objeví rapper v jeho stylu. Ale k mému překvapení se ve videu objevil někdo, kdo vypadá úplně jinak a zpívá v naprosto odlišném stylu... No naschvál, podívejte se sami.

Další věc, která mě napadla, byla, že zpěváci a rappeři mají v poslední době ve zvyku používat trochu zvláštní témbr hlasu. Ta písnička totiž zněla téměř jako Tuesday od ILoveMakonnen ft. Drake. A mě se ten témbr nijak zvlášť nelíbí. Ale to je samozřejmě věc vkusu. Každopádně tak trochu doufám, že tahle "módní vlna" snad zase brzy odezní.

No nic, dost kritiky. Video se mi totiž také hodně líbilo. Podle hlasu tak sice místy nezněl, ale ve videu to byl zase ten typický Lil Wayne, kterého máme rádi. Trochu mě rozesmálo to jeho "mula" v čase 2:06, ale celkově Lil Wayne nemohu hodnotit jinak než pozitivně. Asi patřím k těm lidem, kteří by Lil Wayna poslouchali i kdyby...
... i kdyby to, jak tvrdili někteří komentující, byla naprostá ztráta času :D

 

Be the first one to judge this article.

Poll

Líbil se vám Waynův nový videoklip?

Ano
Ne

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama