Kniha Paranorma! Art od Selfish Platinum zdarma ke stažení!

Najdete ji na webu ctenizdarma.cz v sekci "Knihy". K dispozici jsou formáty PDF, epub a mobi.
Sledujte mě na DeviantArt.

Proč nic nemůže fungovat?!

15. february 2016 at 10:54 | Selfish Platinum |  Selfish Platinum
Od té doby, co jsem se rozhodl publikovat svou tvorbu na internet, mi nějak není přáno. Téměř kdykoli něco vytvořím, pokazí se to. Po technické stránce. Bohužel.

Není to tak dlouho, co jsem zápasil s tím, aby mi při nahrávání "nepadalo" Audacity. A to jsem se na střední škole intenzivně věnoval zvukařině tím způsobem, že jsem ve studiu trávil snad každý volný víkend. Takže bych teoreticky měl problémy s nahráváním hravě vyřešit. A já je taky vyřešil - ale až asi po třech úmorných hodinách. A sotva byl problém zahnán, už zase trčím u jiného. Windows Movie Maker - chyba při ukládání videa. No nic.

Chci se zaregistrovat na TopList pro statistiky na blogu a hádejte co??? Nefunguje. U YouTube mi bylo divné, že moje videa vůbec nikdo nenavštěvuje. Pak jsem ale objevil v emailové schránce upozornění na komentář k mému videu od rappera Mista Rogers! Sice v něm pouze odkazoval na svou tvorbu, ale i tak mi komentář, byť spamový, od tak dobrého umělce udělal velkou radost.

Chtěl jsem se tedy na komentář podívat pod svým videem. Tam mě ale uvítala pouze hláška typu: 'Nelze zobrazit žádné komentáře' a komentář byl i kdekoli jinde k nenalezení. Podíval jsem se tedy znovu na statistiky mých videí, které mi prozradily, že sledovanost mých videí je pouze 100 % z České republiky, nic víc. Odkdy je Ohio v České republice?

Hledal jsem, zda ostatní lidé mají na YouTube stejné problémy. Víceméně.

'Nedá se s tím nic dělat, to se časem spraví samo,' zněly nejběžnější rady.

Nezbývá tedy, než vše nechat osudu a čekat, zda se technické problémy samy spraví. Mám ale neblahé tušení, že potom přijdou další a další někde v jiných programech, které zrovna budu potřebovat. Tak už to zkrátka chodí.


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama