Kniha Paranorma! Art od Selfish Platinum zdarma ke stažení!

Najdete ji na webu ctenizdarma.cz v sekci "Knihy". K dispozici jsou formáty PDF, epub a mobi.
Sledujte mě na DeviantArt.

Lil' Wayne - Green And Yellow (recenze)

14. february 2016 at 17:22 | Selfish Platinum |  Selfish Platinum doporučuje
Ne vždy se povede, aby předělávka nějakého songu předčila jeho originál. Samozřejmě teď nemluvím o remixech, na nichž se podílí sám původní autor, ale o remakech, na nichž se podepíše pouze jiný umělec.

Všichni jistě znáte Black And Yellow od Wiz Khalify. Není divu, protože tento song se již pět let hraje v rádiích po celém světě. Není zkrátka možné o něm nevědět.

Málokdo už ale ví, že Lil' Wayne vydal vlastní verzi písničky - Green And Yellow.
O čem vlastně jeho verze je?

Možná byste čekali, že se opět bude týkat rychlých aut, možná krásných dívek nebo že Lil' Wayne bude zpívat o kapsách plných peněz.
Pak vás tedy musím překvapit, protože předlohou pro Green And Yellow se stal legendární tým amerického fotbalu z Wisconsinu - Green Bay Packers. Lil'Wayne tak nejen originálně reaguje na Wiz Khalifu, který je původem z Pittsburgu (kde rovněž sídlí další důležitý tým Pittsburgh Steelers), ale také přináší do rapové hudby něco nového a originálního tím, že zcela úspěšně propojuje oblast hudby se sportovní tématikou. Text navíc nemá chybu a celý song nás prostřednictvím něho bezprostředně uvádí do atmosféry sportovního fandění.

Jen tak dál, Lil' Wayne!

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama